Ödeme Seçenekleri

Alması'da Ödemeside Kolay Kitapçınız

Okuoku’u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

Kredi kartı

Havale/EFT

Kapıda Nakit

Kredi Kartıyla Ödeme

Okuoku.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli  alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

Yapı Kredi Bankası Worldcard

İş Bankası Maximum Kart

TEB Worldcard, Bonus Kart 

Garanti Bankası Bonus Kart 

Garanti BankasıShop & Miles Kart

Garanti Bankası American Express

Deniz BankBonus Kart

Finans Bank Card Finans

HSBC Advantage Kredi Kartı

Halk BankParaf Kart

Banka Kartıyla Ödeme

Okuoku.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

Havale/EFT'yle Ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve “Havale Devam” tuşuna basın.Sipariş onayından sonra oluşacak 6 haneli sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın! İnternetten havale/EFT yaptığınızda aşağıdaki hesap numaralarını kullanınız.Lütfen mecbur olmadıkça PTT bankamatiklerinden havale yapmayınız.PTT. bankamatiklerinden havale yaparsanız bilgi@okuoku.com' a sipariş numaranızı bildiriniz.

 

 

OKUOKU KİTAP YAY.DAĞ.PAZ.
SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ